Головна ІТ технології для бізнесу

Власники вітрових та сонячних електроустановок можуть стати енергонезалежними та продавати електроенергію за новими "зеленими" тарифами.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, встановила нові “зелені” тарифи на електроенергію, вироблену сонячними та вітровими установками приватних домогосподарств.

Так, тарифи на електроенергію, згенеровану сонячними електроустановками потужністю до 30 кВт, які вмонтовано на дахах та/або фасадах приватних домогосподарств, залежать від періоду введення в експлуатацію установки:

з 01 квітня 2013 року по 31 грудня 2014 року – 987,44 коп/кВт•год (без ПДВ);

Теґи
зелений тариф

10/12/2016 НАСТАЄ ЕРА РОБОТІВ

З 10 грудня на території комплексу "Національного експоцентру України" вперше в нашій країні стартує шоу-виставка роботів "Smart robots версія 1.0".

На Вас чекають понад 1000 метрів відведених для інтерактиву, де Ви зможете цілком поринути у світ керування дронами, роботами-балансувальниками, роботами-танками, отримати перемогу на двобої сумо.

Ера роботів

Amazon Go

Что такое Amazon Go?

Amazon Go это новый вид магазина без касс, продавцов и очередей. Amazon создали самые передовые технологии в мире для совершения покупок, так что покупателям никогда не придется ждать в очереди. Для входа в магазин необходимо приложение Amazon Go, после завершения покупки можно просто выйти из магазина, не ожидая очереди в кассе, оплата будет снята автоматически после выхода из магазина.

Amazon GO

Підписка на